قیمت دامپتراک و عوامل موثر بر قیمت کامیون کامپرسی


قیمت دامپتراک و عوامل موثر بر قیمت کامیون کامپرسی


قیمت دامپتراک و عوامل موثر بر قیمت کامیون کامپرسیقیمت دامپتراک

قیمت دامپتراک ،فروش دامپتراک، قیمت لاستیک دامپتراک،گارانتی دامپتراک ،دامپتراک کوماتسو ، دامپتراک کاترپیلار، دامپتراک و تمامی موارد مشابه از پارامترهایی هستند که در مقاله قیمت دامپتراک و عوامل موثر بر آن مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

قیمت دامپتاک  : برند سازنده آن

پارامتری مهم و تاثیر گذار بر قیمت دامپتراک برند یا کمپانی سازنده آن است ، برندهای معتبر جهانی معمولاً کیفیتی بسیار بالا و همینطور خدمات پس از فروش و راندمان و کارایی بالا دارند.

قیمت دامپتراک:  گارانتی فروش

این گزینه نیز از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر خرید این محصول و همچنین قیمت آن است. از شرکتی که قرار است از آنها مشاوره بگیرید برای خرید بخواهید که شفاف و واضح برایتان در رابطه با گارانتی توضیح دهد.

معمولاً شرکتهای معتبر گارانتی خوبی نیز ارائه میدهند.

فن آوران دیزل قدرت مشاوره شما برای خرید بولدوزر مورد نیازتان
تلفن تماس: 4-44981612 021 فکس: 44981613 021

قیمت دامپتراک: مشخصات فنی

مشخصات فنی دامپتراک نیز قطعاً بر قیمت آن تاثیر گذار است. ازین میان میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

قیمت دامپتراک ؛ مشخصات فنی : نوع لاستیک

منظور از نوع لاستیک دامپتراک در اینجا این است که دامپتراک از نوع لاستیک توپر است یا لاستیک بادی؛

لاستیک اغلب این ماشین ها بادی بودی و برای پرهیز از سنگین شدن بیش از حد به ندرت از لاستیک های تو پر استفاده میشود. لاستیک های تو پر تنها در مواردی که احتمال پنجری بسیار بالاست ، مثلا ًدر معادنی که سنگهای صخره ای نوک تیز فرآوانی منتظر پنجر کردن لاستیک دامپتراک هستند که شاید باری حدود 180 تن نیز بر روی دوش خود دارد. لاستیک های تو پر را گاه تنها برای چرخ های عقب بکار میبرند.

حتماً مطالعه کنید: دامپتراک چیست

مدل موتور:  اینکه کدام کمپانی موتور دیزل دامپتراک را ساخته است از اهمیت ویژه ای برخودار است. قدرت این موتور مخصوصاً به جهت تولید برق مورد نیاز ماشین بسیار مهم است.

یکی از برندهای مشهور تولید موتور دیزل کامینز است. دامپتراک های با موتور کامینز بسیار قدرتمند و قابل اطمیانان هستند.

حتماً مطالعه کنید: دامپتراک با موتور کامینز

قیمت دامپتراک ؛ مشخصات فنی : مدل گیربکس

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر کارایی و به تناسب آن قیمت نیز همین مدل گیربکس است. با تجربه های میداندد که کدام انواع و مدل های گیربکس ها از کارایی و دوام بالاتری برخوردار هستند.

قیمت دامپتراک ؛ مشخصات فنی :  حداکثر وزن بارگیری

این گرینه بسیار حائز اهمیت است و در واقع اصلی ترین پارامتر یک دامپتراک محسوب میشود تا جایی که حتی معمولاً قسمتی از نام دامپتراک حداکثر وزن بارگیری آن میباشد.

قیمت دامپتراک ؛ مشخصات فنی : ظرفیت تانکر سوخت

در کاربردهای معدنی و وسیع این کزینه نیز اهمیت دارد ، زیرا راندمان کار ماشین به آن و تعداد دفعات سوختگیری ارتباط نزدیکی دارد.


خلاصه مطلب

قیمت دامپتراک ،فروش دامپتراک، قیمت لاستیک دامپتراک،گارانتی دامپتراک ،دامپتراک کوماتسو ، دامپتراک کاترپیلار، دامپتراک و تمامی موارد مشابه از پارامترهایی هستند که در مقاله قیمت دامپتراک و عوامل موثر بر آن مورد بررسی قرار خواهند گرفت. قیمت دامپتاک  : برند سازنده آن پارامتری مهم و تاثیر گذار بر قیمت دامپتراک برند یا کمپانی سازنده آن […]

مجموعه مقالات مرتبط با:


Copyright © Fanavaran Diesel Power 2016
ایمیل ها:   ,   hoomandini@yahoo.com

جهت پرداخت آنلاین بابت درج ریپرتاژ آگهی روی همین متن کلیک کنید